Vervolgcursus tekenen volwassenen
Deze cursus start op dinsdagavond 11 januari 2011.
In deze cursus worden de basistechnieken van het tekenen verder uitgewerkt. Het schetsen van basisvormen op muziek blijft belangrijk. Naast onderwerpen als perspectieftekenen en compositie is er ruimte om een zelfgekozen voorwerp of stilleven te tekenen. Aan het einde van de cursus volgt een kennismakingsles ‘aquarelschilderen’ en een les ‘acrylschilderen op doek’.
Elke les begint met informatie en uitleg over een belangrijke kunstenaar uit de kunstgeschiedenis.

Dinsdag 20.30 - 22.00 uur
10 lessen 98,- euro exclusief materiaal
Start 11 januari 2011
Iedereen vanaf 12 jaar is welkom.
SCC Prins Hendrik, Leslokaal 1
Prins Hendrikstraat (achter de bibliotheek) in Pijnacker
Routebeschrijving
Deze cursus kan alleen gevolgd worden als eerst de basiscursus is gevolgd of een vergelijkbare cursus bij iemand anders. Na deze cursus kan de cursus portret- en figuurtekenen gevolgd worden.
Cursusdata
11 januari t/m 22 maart 2011 (1 maart NIET)
Voorwaarden cursus:
1. Het gehele cursusgeld dient uiterlijk vier weken voor het begin van de cursus overgemaakt te worden op bankrekeningnummer 336505124 Rabobank Pijnacker t.n.v. Ranja: illustratieve vormgeving. Contant betalen is mogelijk, neem daarvoor contact op met Anja Brand.
2. Opzeggen is mogelijk tot twee maanden voor de aanvang van de cursus. Daarna wordt 30% van het cursusbedrag in rekening gebracht.
3. Opzeggen met volledige terugbetaling is alleen mogelijk in overleg met Anja Brand en met een geldende reden (ziekte ed.).
4. De cursus start met minimaal 6 cursisten en heeft maximaal 11 cursisten.
Voor inschrijving, meer informatie of vragen kun je altijd contact opnemen via onderstaand formulier.
Wilt u meteen inschrijven? Graag ontvang ik dan de volgende gegevens:
Naam, adres, telefoonnummer en e-mailadres. Als er nog plaats is, stuur ik een rekening. Zodra deze betaald is, is de inschrijving definitief. Uiteraard ga ik zorgvuldig om met uw gegevens en de betaling!
